Haber

 

SİTE YÖNETİMİ DUYURUSU 1 (26.Ekim.2022)

 

 

 

Değerli Ortağımız;

19 Ekim 2022 tarihinden itibaren resmi olarak görevimizi tescil ettirip hemen bizleri bekleyen sorunları çözmeye ve işleri yapmaya başladık.

Acilen sitemizin temizlik sorununa eğildik, site temizliğinin düzenli ve programlı yapılabilmesi için adalar bazında bir temizlik programı hazırladık ve bununla ilgili hemen yönetim kurulu kararı aldık.

 Adaların otsal atık toplama ve sokağınızın temizlik günü aşağıdaki gibidir;

A adası                                   Cumartesi       günü

B adası                                    Salı                    

C adası                                    Çarşamba          

D adası                                   Perşembe          

E adası                                    Cuma                

F adası                                    Pazartesi         günü alınacaktır.

Traktör ile SADECE ot, yaprak, dal, çalı - çırpı gibi otsal atıklar toplanacaktır, cadde ve sokakların temizliği yapılacaktır.

Not: Evsel çöp, inşaat tadilatından çıkan atıklar, eski eşyalar, eski banyo  malzemeleri vb. bu tür hiçbir atığı site elemanlarımız toplamayacaktır, traktör de bunları ALMAYACAKTIR.

Bu tür atıkları sitemizin hiçbir yerine ATMAMANIZI;

 Tadilat için anlaştığınız ustaların arkasında kalan atıkları lütfen ustalara toplatınız. Harç atıklarını, kalan inşaat malzemelerini boş yerlere, çöp konteyner yanlarına bırakmalarına izin vermemenizi yada kendi imkanlarınız ile kaldırmanızı önemle rica ediyoruz.

Otsal çöplerinizi toplanacağı günün 1 GÜN ÖNCESİNDEN çöp konteynerlarının yanına veya traktörün alabileceği boş alana koymanızı, Diğer günler adanızın temiz kalabilmesi için bahçelerinizin dışında hiçbir yere otsal çöplerinizi koymamanızı rica ediyoruz.   

Traktör adanızın otsal çöp toplama gününde sabah 08:00den itibaren otsal çöpleri toplamaya başlayacaktır ve dolayısıyla otsal çöp toplama günü traktörün hangi sokak veya caddede kaçta olacağı belli olmadığından zamanlama ayarlanamayacağı için kesinlikle otsal çöplerinizi 1 GÜN ÖNCESİNDEN dışarı çıkarıp hazırlayınız ve traktörün alacağı yerlere bırakınız.

Sizlerin bizlere önerileri ve istekleri olabilir. Bunları lütfen şifahen değil de yönetime gelip bizlere bir dilekçe bırakmanızı önemle rica ediyoruz.

Not: Değerli üyelerimiz günü geçmiş 51.600,00-TL. ödenmemiş borçla yönetimi devir aldığımızı ve elimizden gelen tasarrufu yaparak sitemizi yaza hazırlayacağımızı da bilgilerinize sunarız.      

 

 Bu yazı sitemizin www.pirireissitesi.com adresinde ,sosyal tesis girişindeki panoda ve whatsApp grubunda aynı zamanda yayınlanmıştır.